ReferencjePatrycja + Rafał

Eryk to nie tylko wybitny fotograf, z którym współpraca była czystą przyjemnością, ale także wspaniały, ciepły człowiek! Eryku, dzięki Tobie najważniejszy dzień w życiu zapisze się nie tylko w naszych sercach, ale pozostanie w naszej pamięci dzięki tym pięknym zdjęciom, które zrobiłeś i do których z chęcią będziemy wracać! Nie ma takich słów by opisać naszą wdzięczność! Praktycznie niezauważalny podczas całej uroczystości, a skuteczny, potrafiący uchwycić każdą chwilę, emocje! Polecam z całego serca i cieszę się, że trafiliśmy właśnie na Ciebie!
Małgosia + Alek

Zdjęcia pełne magii i ogrom radości w ich tworzeniu! Super pomysły na plener, zero nudy i dużo luzu! Polecamy bardzo bardzo! 🙂    zobacz reportaż i plener
Paulina + Christian

SUPER, polecam! Pełen profesjonalizm , zdjęcia z wesela i pleneru fantastyczne. W 100% procentach spełniono moje oczekiwania. Dziękujemy bardzo Panie Eryku.    zobacz reportaż i plener
Kamila + Mateusz

W najważniejszych chwilach naszego życia towarzyszył nam przemiły profesjonalista i spełnił nasze oczekiwania z nawiązką, czegóż chcieć więcej. Z całego serca polecamy Eryka wszystkim zainteresowanym łapaniem chwil szczęścia. Człowiek z pasją! Dziękujemy :*     zobacz plenerKarolina + Hubert

Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak! Eryk to prawdziwy profesjonalista z ogromną pasją. Przede wszystkim to naprawdę fajny „gość”z dużym poczuciem humoru. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy nim nie można czuć się skrępowanym i dzięki temu zdjęcia i ślubne i plenerowe to jedno wielkie mistrzostwo!
Dziękujemy Eryku za kawał dobrej roboty 🙂     zobacz plener


Agnieszka + Filip

Eryczku kochany:)!!! Dziękuję to za mało… to, co zrobiłeś jest nie do opisania… a może jest 🙂 Twoje pomysły po prostu klasa…!!! Jesteś niesamowicie optymistycznym Człowiekiem z Wielkim Sercem i Przepiękną Duszą!! Od samego początku wiedzieliśmy, że to będziesz TY. Dziękujemy za Twój profesjonalizm, cierpliwość i wytrwałość stania w deszczu:) i w pokrzywach :). Pokazałeś to, co wtedy czuliśmy, nasze emocje… i ten dreszcz… Nigdy tego nie zapomnimy:). Zdjęcia perfekcyjnie uchwycone, z niezmierną dozą subtelności oraz energii. Dziękujemy, że Byłeś z Nami w Tym Najważniejszym Dniu:) Mysia & Żyraf     zobacz reportaż i plener
Karolina + Michał

Fotografować to dostrzegać – jednocześnie i w ułamku sekundy – zarówno sam czysty fakt, jak i szczegółową organizację wizualnych form, które nadają mu treść. To synchronizacja umysłu, oka i serca… (H. Cartier-Bresson).
Dzieło Eryka…, bo tak można nazwać cudowny efekt jego pracy (poparty powyższym cytatem) – to jest niesamowite, cudowne zdjęcia – przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Przemykając niczym cień… uchwycił radość, emocje i miłość w sposób artystyczny, twórczy i spontaniczny… Pełen profesjonalizm z dbałością o detale, bez nudnych standardów, a jednocześnie pogodne usposobienie i energia Eryka sprawiły, że współpraca z nim była czystą przyjemnością. Dał się poznać jako otwarty i przesympatyczny człowiek z pasją, poczuciem humoru i elektryzującym spojrzeniem, który potrafi dostrzec „to coś”, co sprawia, że oglądając zdjęcia – czujesz i przeżywasz czar uchwyconych chwil…
Talent, który bezwzględnie posiada Eryk, potwierdzają wszyscy oglądający nasze cudowne zdjęcia. Dokonaliśmy dobrego wyboru…To był „strzał w dziesiątkę”.
Dziękujemy serdecznie Eryku za uwiecznienie szczególnych dla nas chwil, będących piękną pamiątką na całe życie…
Z czystym sumieniem, szczerze i gorąco polecamy usługi Eryka, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.
Karolina i Michał


Klaudia + Dawid

Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, doskonale uchwycone momenty i profesjonalną „nieobecność”, która zaowocowała brakiem skrępowania przed obiektywem aparatu 🙂 Poza tym błyskawiczne nawiązanie kontaktu i skrócenie dystansu – co znakomicie ułatwiło komunikację! Świetny Fotograf w każdym calu!


Ania + Marek

Gorąco polecamy usługi Eryka.
Eryk jest prawdziwym artystą ze wspaniałą wyobraźnią, dobrym okiem ale i bardzo sympatycznym podejściem do ludzi. Podczas sesji w plenerze zalał nas ciekawymi pomysłami na zdjęcia ale przede wszystkim wprawiał nas w dobry nastrój. To zaowocowało naturalnymi, wesołymi i pięknymi zdjęciami które pozostaną dla nas wspaniałą pamiątką. Na weselu jak i ślubie zniknął w tłumie, nie bawił się w dyrygenta, który ustawia ludzi lecz uchwycał naturalne, spontaniczne chwile jak i emocje z nimi związane. Momenty które uchwycił przepięknie obrobił dzięki czemu nasz album wypełniają przepiękne wspomnienia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Erykiem, od początku do końca pełen profesjonalizm. Współpraca z Nim była samą przyjemnością.
Ania i Marek 🙂     zobacz reportaż i plenerMagda + Dominik

Zdecydowanie polecamy współpracę z Erykiem. Zdjęcia są piękne, naturalne i naprawdę oddają klimat chwili. A sam Eryk to prawdziwy profesjonalista – w dniu ślubu był absolutnie niewidoczny, a jednocześnie nic nie umknęło jego uwadze. Poza tym to przemiły człowiek, który jest trochę taki jak jego zdjęcia – naturalny i bezpretensjonalny, dzięki czemu bardzo szybko zapomina się, że jest się w kadrze, co również przekłada się później na jakość zdjęć. Eryk wkłada w swoją pracę dużo serca i naprawdę lubi to co robi. Jeszcze raz dziękujemy za piękną pamiątkę i bardzo miłą współpracę. Pozdrawiamy i na pewno będziemy polecać!
Magda i Dominik     zobacz reportaż i plener


Magda + Łukasz

Witamy serdecznie Wszystkich! Jeżeli ktoś Wam kiedyś powie, że nie warto zamawiać fotografa na ślub, bo rodzina i tak zrobi mnóstwo zdjęć i tylko szkoda pieniędzy, to nic bardziej mylnego! Warto, aby upamiętnić ważne chwile w sposób profesjonalny i piękny. Mnie przy podejmowaniu decyzji bardzo podobały się zdjęcia czarno-białe i styl Eryka czego nie podzielał za bardzo mój kochany mąż. Podjęłam ryzyko i w rezultacie jak oglądaliśmy efekt końcowy to uśmiech nie schodził nam z twarzy. Łukaszek jest bardzo zadowolony, a moja wspaniała i śliczna świadkowa nawet podobno się wzruszyła 🙂 My jako modele to nie był łatwy orzech do zgryzienia; żeby wydobyć przynajmniej coś ładnego, a Jemu się udało za co dziękujemy. Eryk to bardzo sympatyczna i kontaktowa osoba, bardzo dobrze nam się współpracowało! Pozdrawiamy Cię Eryku gorąco!     zobacz reportaż i plener


Ewa + Michał

Jednym słowem fotografia jest tym, czym ją uczyni fotograf: dziełem sztuki lub przedmiotem handlu. (William Howe Downes)
W przypadku prac Pana Eryka powyższy cytat powinien kończyć się na stwierdzeniu „dziełem sztuki”.
Z Panem Erykiem jest tylko jeden problem, sam zawiesza sobie poprzeczkę bardzo wysoko, a w związku z tym i oczekiwania odbiorców rosną. Wstępem do naszej współpracy była sesja narzeczeńska, którą postanowiliśmy osadzić w stylistyce folkowej. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Jest to dla nas wspaniała pamiątka, nie tylko ze względu na namacalny dowód w postaci fotoalbumu, ale również na czas spędzony w towarzystwie człowieka, który widzi więcej niż oczy mogą zobaczyć. Równie piękne są zdjęcia ze ślubu oraz przyjęcia weselnego. Zdjęcia, które nie zawsze pokazują piękne twarze, ale z pewnością twarze prawdziwe, wyrażające prawdziwe emocje oraz pasję życia. Jednocześnie ten efekt, uchwycenia panoramy zdarzeń Pan Eryk uzyskuje będąc absolutnie niewidocznym.
Jeszcze raz dziękujemy za życzliwość oraz poświęcony nam czas. Mamy nadzieję i wierzymy w to głęboko, że nadarzy się jeszcze okazja do dalszej współpracy i to nie „kiedyś” ale „niedługo”. Polecając kogoś bierze się niejako in blanco odpowiedzialność za jego przyszłą realizację, my ją bierzemy.
Pozdrawiamy
Ewa i Michał


Martyna + Marcin

Jak podobała się wam praca Eryka? Z takim pytaniem zwróciliśmy się do naszych najbliższych i przyjaciół – naszych gości weselnych. W większości przypadków dostaliśmy odpowiedź, że jest to fantastyczny człowiek, który wie po co znajduje się na uroczystości, wspaniały rozmówca, bardzo kulturalny człowiek, który zrobił fantastyczne zdjęcia, które można oglądać bez końca. Zastanawiało nas czy to jest to co powinno się mówić o fotografie? Bo przecież powinno mówić się głównie o jego pracy, a nie o osobowości. Dlatego zaskakujące było pytanie jednego z gości weselnych: „czy wy w ogóle mieliście fotografa? i skąd macie tyle fantastycznych zdjęć?” zrozumieliśmy że to jest najlepsza wizytówka jaką można było wystawić. Pełen profesjonalizm, brak nachalności, uchwycenie wielu ważnych i zabawnych momentów z uroczystości – bycie w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Połączenie tych wszystkich opinii przedstawia idealnie sylwetkę Eryka – profesjonalisty i „magika aparatu”.
My jako osoby, które niekoniecznie przepadają za byciem fotografowanymi możemy od siebie dodać, że jest bardzo przyjazny, potrafi cudownie uchwycić „te ważne” momenty bez onieśmielania i zbędnego pozowania. Wszystko co robi jest po to by uwiecznić, a nie wykreować rzeczywistość do fotografii. Pamięta o tym co jest najważniejsze: radość, szczerość, emocje oraz zabawa. Jest bezpośredni, a wszelkie bariery w błyskawiczny sposób są przez niego przełamywane. Imponująca jest również elastyczność jaką Eryk wykazuje podczas uzgadniania szczegółów dotyczących zdjęć. Potrafi wysłuchać , doradzić i odtworzyć dokładnie to co zostało ustalone. Poznanie Eryka to była jedna z lepszych rzeczy jaka przytrafiła nam się w całym okresie przygotowań do naszego ślubu.
Pozdrawiamy
Martyna i Marcin
Agnieszka + Filip

Kojący profesjonalista, realizujący swoją pasję w najważniejszym dla nas dniu. Eryk właściwie był niewidoczny kiedy pracował. Jego praca natomiast będzie dla nas jedną z najlepszych pamiątek tamtych chwil. Człowiek o niezwykle spokojnym usposobieniu, którym zaraża ludzi w swoim otoczeniu. Jeśli więc szukacie fotografa, przy którym chcecie się czuć swobodnie, jak przy starym znajomym, wybierzcie Eryka. Aż chce się pozować do jego zdjęć – u Eryka widać olbrzymią pasję do fotografii. Jak gdyby sam rzucał sobie wyzwanie zrobienia jeszcze lepszych ujęć, czy odkrycia nowych kadrów.
Eryku, świetna robota. Wywołaliśmy wszystkie zdjęcia od Ciebie 🙂     zobacz reportaż i plener

Ola + Marcin

Eryk, dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, które zrobiłeś nam i naszym gościom. Uchwycone momenty są najlepsze! Zdjęcia żyją.:) Bardzo lubimy do nich wracać i wspominać naszą uroczystość, pozostają nam najlepsze wspomnienia. Naprawdę świetnie potrafisz uchwycić moment, zatrzymać chwile w obiektywie, oddać emocje. Doceniliśmy je my, rodzina i goście. Często i z ogromnym sentymentem będziemy do nich wracać. Było nam miło gościć Ciebie na naszym ślubie i weselu, polecamy serdecznie innym Twoją pracę!
Pozdrawiamy ciepło, Ola i Marcin     zobacz reportaż i plener

Ewa + Dawid

Nie ma się co rozpisywać! – Eryk to naprawdę świetny fotograf, który potrafi uchwycić najlepsze momenty – przez co zdjęcia mają klimat 🙂 Współpraca była czystą przyjemnością. Dzięki pięknym zdjęciom możemy wracać do cudownych momentów naszego życia. Dziękujemy! 🙂
Pozdrawiamy!
Ewa & DawidBasia + Marcin

Ponieważ sami zajmujemy się robieniem zdjęć i jesteśmy bardzo wybredni w tej kwestii, wybór fotografa na własny ślub stanowił dla nas nie lada wyzwanie. Cieszymy się, że trafiliśmy właśnie do Eryka. Już przy pierwszym spotkaniu okazało się, że jest to niesamowicie pogodny i sympatyczny człowiek o podobnych do naszych zainteresowaniach. Bardzo miło współpracowało się nam z Erykiem. W dniu ślubu ciężko było odczuć jego obecność. Natomiast oglądając zdjęcia można dojść do wniosku , że był wszędzie a Jego czujne oko widziało szczegóły dla innych niewidoczne. Na zdjęciach Eryka świetnie widać emocje jakie towarzyszyły nam jak i naszym najbliższym.
Podczas pleneru mieliśmy uczucie jakbyśmy wybrali się ze starym znajomym na wycieczkę a przy okazji robili pamiątkowe zdjęcia. Nie przeszkadzały mu nasze szalone pomysły, by jechać i włazić nie wiadomo gdzie a wręcz zachęcał nas do ich realizacji. Jego sugestie w czasie podróży, by się zatrzymać , bo w danym miejscu będą fajne zdjęcia były trafione w stu procentach.
Oglądając album uśmiech nie schodził z naszych ust, ponieważ byliśmy oczarowani efektem pracy Eryka. Możemy w pełni go polecić. Sami mamy zamiar skorzystać jeszcze z jego usług.
Serdecznie pozdrawiamy
Basia i Marcin


Marysia + Bartek

Zdjęcia definitywnie przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Patrzę na zdjęcie, przypominam sobie, że sytuacja trwała kilka sekund, a Eryk zrobił z tego cudo! Mimo, że jest fotografem reportażowym, to kilka pozowanych zdjęć też udało się zrobić 🙂
Eryk to świetny fotograf i dobry psycholog – współpraca przebiegała bez zarzutu. Pomysłu na sesję nie mieliśmy, ale Eryk miał mnóstwo i to dopasowanych do naszych temperamentów.
Na ślubie i weselu był tak dyskretny, że po całej imprezie bałam się, że nie będzie żadnych zdjęć, bo nie widziałam fotografa! Zdjęcia są, i to ze szczegółami:)


Ewelina + Jacek

Pragniemy serdecznie podziękować Panu Erykowi za piękne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość tego najważniejszego dla nas dnia. Dziękujemy za wyczucie, smak i klasę oraz wytrwałość w tym, by przy nas nie dać się zwariować:). Podczas ceremonii i zabawy weselnej Pan Eryk był wręcz niezauważalny, dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, a jednocześnie nie został pominięty żaden ważny szczegół. Plener był wspaniałą przygodą, którą będziemy długo wspominać. Dziękujemy za profesjonalizm i nieustający uśmiech, dzięki któremu świetnie się nam współpracowało. Zdjęcia będą cudowną pamiątką, do których z pewnością często będziemy zaglądać. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY:) i oczywiście polecamy!!!
EWELINA I JACEK     zobacz reportaż i plener


Ola + Czarek

Gorąco polecamy współpracę z Erykiem, która przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze oraz bardzo profesjonalnie. W efekcie końcowym widać doświadczenie, zaangażowanie i artystyczne wyczucie. Jeszcze raz dziękujemy:)
Ola i Czarek


Judyta + Grzegorz

Drogi Eryku 🙂
Chcieliśmy Ci serdecznie podziękować za profesjonalnie wykonaną pracę, wynikającą ze zdjęć, które od Ciebie otrzymaliśmy. Uchwycone momenty i emocje, są nie tylko dla nas, jak również dla naszych gości uciechą dla oka i wspomnieniem tego wyjątkowego dnia. Chcemy, abyś wiedział, że jesteśmy Ci ogromnie wdzięczni za trud włożony w Twoją pracę, poświęcenie oraz optymizm i dobre słowo, dzięki którym nasz stres połączony ze szczęściem dało się opanować. Choć wiemy, że byłeś tam z nami, to tak, jakby niewidoczny. Szczerze możemy powiedzieć, że Twoja praca to nie tylko zdjęcia, ale również dobre rady i pomysły, które są szczególnie ważne dla tak niezdecydowanych, jak my. 🙂
Eryku, życzymy Ci z całego serca wszystkiego dobrego i powodzenia na drodze kariery. Na pewno będziesz dla nas fotografem niezapomnianym i godnym polecenia innym.
Dziękujemy również za radę, co do naszej podróży poślubnej w Bułgarii, pełnej niezapomnianych chwil i wrażeń. (Judyta i Grzesiek spędzili miodowy supertydzień w moim apartamencie w Bułgarii 🙂 OFERTA
Na pewno nasze drogi jeszcze się spotkają.
Serdecznie pozdrawiamy 🙂
Judyta i Grzegorz


Agnieszka + James

Wspaniała współpraca, zdjęcia piękne. Polecamy serdecznie. Agnieszka i James     zobacz reportaż i plenerKasia + Przemek

Współpraca z Erykiem to czysta przyjemność 🙂 Jeśli chcecie uwiecznić swój wyjątkowy dzień Eryk na pewno Wam w tym pomoże. Pełen profesjonalizm, a przy tym niesamowita osobowość, dzięki której wiele stresujących chwil tego dnia zostało uwiecznionych na zdjęciach i teraz możemy się z tego śmiać. Polecamy i sami na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z usług Eryka.     zobacz reportaż i plener


Daria + Piotr

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, zdjęcia zapierają dech w piersiach :))) cudowneee !!!!, Super się ogląda, piękne :)) naturalne :)) Fotograf perfekcjonista :))) Naprawdę świetna robota, Gratuluję :)) Serdecznie pozdrawiamy


Ewa + Szymon

Do studia Eryka trafiliśmy zupełnie przypadkiem, ale już po paru pierwszych minutach przebywania w jego towarzystwie wiedzieliśmy, że jest stworzony do tego co robi.
Eryk to przede wszystkim profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu, ale także bardzo otwarty i co ważne wyluzowany człowiek. Jego nietuzinkowa pomysłowość oraz umiejętność stworzenia z drobnostek doskonałość dały odzwierciedlenie w cudownej sesji plenerowej. Jeśli chodzi o zdjęcia z ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego otrzymaliśmy bezcenną pamiątkę do której zawsze będziemy zaglądać z takimi samymi emocjami… Jak Ty to robisz Eryku, że w tak subtelny i naturalny sposób potrafisz uchwycić najcenniejsze chwile… chwile, które w zgiełku całego wydarzenia gdzieś nam umknęły…
Eryku słowo „Dziękujemy” nie odda tego jak bardzo jesteśmy Ci wdzięczni. Dałeś nam więcej niż oczekiwaliśmy. Idealnie oddałeś to co czuliśmy. Jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie Ty byłeś świadkiem tak ważnego wydarzenia w naszym życiu. Dzięki Tobie mamy pamiątkę na całe życie 🙂
Współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Dziękujemy za życzliwość i poświęcony nam czas. Możesz być pewny, że jeszcze się spotkamy 🙂


Jola + Krystian

Na początku chcielibyśmy serdecznie podziękować za piękne zdjęcia, które zostaną dla nas pamiątką na całe życie. Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością i fajną zabawą. W chwili, gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy zdjęcia nie byliśmy pewni, czy to nasze zdjęcia, ponieważ efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteś artystą w swoim fachu, a zdjęcia to prawdziwe dzieła sztuki. W swoją pracę wkładasz cale serce, jest ona Twoja życiową pasją, widać to w trakcie kiedy fotografujesz – Ty to po prostu kochasz. W Dniu Ślubu byłeś niewidoczny, a jednak uchwyciłeś tyle wspomnień, emocji, ważnych i pięknych dla nas chwil. Sesja w plenerze, w Bieszczadach, gdzie jechaliśmy kilka godzin była dla nas świetną zabawą, a jak się później okazało – to był strzał w dziesiątkę. Przepiękne zdjęcia! Masz głowę pełną ciekawych i szalonych pomysłów.
Potrafisz uchwycić najmniejszy detal, na który my nie zwrócilibyśmy uwagi, a dopiero na zdjęciach widać, jak duże miał on znaczenie. Twoje poczucie humoru często pomagało nam się wyluzować, gdy byliśmy zestresowani. Z pewnością możemy i będziemy Cię polecać naszym znajomym i przyjaciołom – NAPRAWDĘ WARTO.
Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję i przyjemność skorzystać z Twoich umiejętności.
Serdecznie Cię pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.
Jolanta i Krystian


Monika + Filip

Serdecznie dziękujemy 🙂 Cudowne i piękne zdjęcia zarówno ze ślubu, wesela jak i pleneru 🙂Ewelina + Kamil

Eryk to artysta z głową pełną nietuzinkowych pomysłów, prawdziwy profesjonalista.
W dniu ślubu był praktycznie niezauważalny, co zaowocowało pięknymi, spontanicznymi zdjęciami. Jeśli chodzi o plener to chyba nie ma miejsc, do których nie potrafiłby się dostać; ma świetne pomysły i jest naprawdę otwartym człowiekiem. Przy tworzeniu albumu zaufaliśmy mu w pełni, a efektem tego jest pamiątka, do której będziemy wracać zawsze z takim samym zaciekawieniem i z radością pokażemy go naszym dzieciom i wnukom. Eryku, Twoje zdjęcia to mistrzostwo w każdym calu. Idealnie oddałeś to, co nasze oczy widziały, a dusze czuły.
Dziękujemy ci za indywidualne podejście do nas oraz za czas, który z nami spędziłeś.


Magda + Rafał

Eryku na wstępie raz jeszcze dziękujemy z całego serca za wspaniałe zdjęcia, są najlepszą pamiątką z tego wyjątkowego dla nas dnia. Wchodząc do Twojego studia po kilku minutach wiedzieliśmy, że trafiliśmy pod właściwy adres i że Twoje zdjęcia sprostają naszym wymaganiom. Nie zawiodłeś nas, mało tego, zdjęcia wyszły lepsze niż mogliśmy sobie to wymarzyć. Mamy setki zdjęć, a nawet nie wiemy kiedy je zrobiłeś, byłeś zawsze w odpowiednim miejscu, a jednocześnie niewidoczny, dzięki czemu zdjęcia są naturalne i tworzą piękny reportaż z wesela.
Gorąco polecamy wszystkim, którzy chcą mieć żywe, naturalne i po prostu piękne zdjęcia!
Magda i Rafał 🙂     zobacz reportaż i plener


Ania + Mateusz

Jeśli weszliście na tą stronę w poszukiwaniu świetnego fotografa który ma upamiętnić i uchwycić piękno tak ważnego dla was dnia, to wpisaliście właściwy adres 🙂 Chcielibyśmy serdecznie podziękować Erykowi za przepiękne, pełne profesjonalizmu zdjęcia, jak również niezwykłą otwartość i przemiłą atmosferę podczas ich tworzenia. Eryk jest bezpośrednią, konkretną oraz bardzo sympatyczną osobą. Gdy Go poznaliśmy, wiedzieliśmy że wszystko się uda a zdjęcia będą wyjątkowe oraz pozostaną wspaniałą pamiątką na długie lata. Jego wprawne oko i pełen profesjonalizm gwarantują sukces. Zresztą wykonane przez Niego prace mówią same za siebie. Z całego serca polecamy wszystkim zainteresowanym jego usługi, na pewno będziecie zadowoleni.


Justyna + Karol

Album przepiękny… wszystkie zdjęcia cudowne, wszystko takie jak sobie wymarzyliśmy. Współpraca z Erykiem była wspaniała, bardzo miły i po prostu fajny, równy gość 🙂 Jego praca była profesjonalna, nie bawił się w reżysera naszego ślubu i wesela, po prostu uwiecznił ważne dla nas momenty z tego dnia 🙂 Eryk sprostał naszym „niemałym” oczekiwaniom. Szczególnie moim – Justyna :> Cieszymy się z wyboru właśnie Jego jako naszego fotografa w tym najpiękniejszym dniu w życiu. Współpraca z Erykiem jest warta polecenia wszystkim parom, które szukają profesjonalnego i oddanego fotografa. Jesteśmy zadowoleni, nie możemy przestać oglądać Naszych pięknych zdjęć 😀
DZIĘKUJEMY 🙂
Justyna i Karol


Joanna + Marek

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni panu Erykowi za wykonanie tak cudownej pracy, która zaowocowała pięknymi fotografiami z naszego wielkiego dnia jak i sesji plenerowej. Należy docenić nie tylko profesjonalizm ale i nowoczesność, która to czyni tę piękną i cenną pamiątkę niezwykle oryginalną. Jesteśmy bardzo zadowoleni, szczęśliwi i z czystym sercem polecamy współpracę z tak niezwykle miłym człowiekiem jakim jest Pan Eryk!
Łączymy serdeczne pozdrowienia.


Kinga + Roland

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru usług Pana Eryka Pajączkowskiego. Zależało nam na wyjątkowych zdjęciach ze ślubu, wesela, a przede wszystkim z sesji plenerowej. Otrzymaliśmy zdjęcia tak piękne, że dużym problemem było zdecydować się, które 100 zdjęć spośród ponad 600 powinno znaleźć się w albumie. Wszystkie są tak genialne, że wybór był niezwykle trudny. Współpraca z Panem Erykiem była bardzo przyjemna. Jest on bardzo uprzejmy i profesjonalnie podchodzi do obsługi swoich klientów. W pełni zasługuje na kolejną pozytywną opinię od zadowolonych klientów.


Ula + Łukasz

Planując nasz ślub i wesele bardzo nam zależało na pięknych zdjęciach. Zrezygnowaliśmy z nagrania filmu dlatego zdjęcia musiały być „numerem jeden”. Pana Eryka znaleźliśmy przez internet i był to strzał w dziesiątkę!
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, ponieważ nasz fotograf okazał się profesjonalistą w pełnym znaczeniu tego słowa, a równocześnie bardzo miłym człowiekiem. Pan Eryk podczas ślubu i wesela był bardzo subtelny, praktycznie niewidoczny, natomiast podczas sesji zdjęciowej okazał się być człowiekiem pełnym pasji z wieloma ciekawymi pomysłami.
Efekt końcowy w postaci albumu przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia są cudowne i podobają się nie tylko nam ale również wszystkim, którzy je oglądali. Oprócz albumu dostaliśmy również komplet zdjęć ze ślubu, wesela oraz sesji w różnych wersjach (czarno-białe, kolorowe oraz specjalne zdjęcia do Internetu), co okazało się ciekawym pomysłem.


Sylwia + Krzysiek

Eryku, chcielibyśmy Ci podziękować za zrobienie cudownych zdjęć. Zarówno te z uroczystości zaślubin, jak i z wesela są bardzo profesjonalne. Piękne fotografie oddają w pełni barwy przyrody i uczucia naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia. Utrwaliłeś na nich radość, emocje i miłość. Twoje zdjęcia urzekają pięknem detali.
Wspaniała atmosfera jaka, za Twoją sprawą, towarzyszyła w czasie sesji oraz indywidualne podejście uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność. Efektem jej są – niesamowite zdjęcia, którymi zachwycają się wszyscy 🙂
To wielki zaszczyt spotkać kogoś, kto kocha tak swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Bardzo Ci dziękujemy za to, że byłeś świadkiem naszego szczęścia i za uwiecznienie tych wszystkich pięknych chwil na fotografiach. Dzięki Twoim zdjęciom na zawsze będziemy pamiętać jacy byliśmy wtedy szczęśliwi.
Gorąco polecamy Twoje usługi, a i my jeszcze nieraz z nich skorzystamy.


Kinga + Grzesiek

Eryk, współpraca z Tobą to sama przyjemność. Dziękujemy za niezapomnianą pamiątkę w oryginalnym stylu – fotoalbum jest po prostu rewelacyjny, a zawarte w nim zdjęcia i cytaty strzałem w dziesiątkę. A tak w ogóle to Eryk jest niesamowicie otwartym i „wyluzowanym” człowiekiem, w towarzystwie którego opadają wszelkie napięcia i nerwy i pozostaje jedynie dobra zabawa, a dzięki temu piękne, naturalne i energetyczne zdjęcia. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy pomysł przy „sprzyjających okolicznościach przyrody” można zrealizować.
Jako zadowoleni klienci z czystym sumieniem polecamy współpracę z Erykiem 🙂


Iwona + Bartosz

Na wstępie chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za zdjęcia – są po prostu prześliczne! Trochę się marwiliśmy zważywszy, że wokoło tylu „rzemieślników”, ale po Pana pracy widać, że jest Pan prawdziwym i utalentowanym artystą . Bardzo się cieszę, że trafiliśmy właśnie na Pana.
Każdy jest zachwycony – nie tylko my 🙂
Bardzo dziękujemy. Cudowna pamiątka.Ewelina + Dawid

Panie Eryku! Współpraca była dla nas wielką przyjemnością. Ogromne zaangażowanie w pracę, poczucie humoru, a także pełen profesjonalizm sprawił, że szybko zapomnieliśmy o tym, że jesteśmy w kadrze.
Dziękujemy za każdą ulotną chwilę uchwyconą w postaci fotografii, która pozostanie dla nas przedłużeniem jakże ulotnego i wspaniałego momentu jakim był nasz ślub. Mamy w rękach doskonałą i niepowtarzalną pamiątkę na długie lata.
Z pozdrowieniami, Ewelina i Dawid


Patrycja + Andrzej

Eryk Pajączkowski jest wysokiej klasy fotografem. Jest staranny i dokładny. Współpraca z Erykiem jest bardzo przyjemna, przyjazna i odznacza się wysokiej klasy profesjonalizmem. Bez wątpienia o profesjonalizmie świadczą przepiękne zdjęcia, które wykonał. Zdjęcia ukazują emocje, które towarzyszą przy różnych okazjach np. ślubach. Fotografie „chwytają” chwilę do której z wielką radością się powraca. Biorąc pod uwagę powyższe oceniamy usługę Eryka Pajączkowskiego na ocenę CELUJĄCĄ.
Z wyrazami szacunku, Patrycja i Andrzej


Wiola + Sławek

Serdecznie dziękujemy za tak profesjonalne zdjęcia i fantastyczną atmosferę podczas ich robienia. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Twoich usług i będziemy polecać Ciebie naszym znajomym.
Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!


Agata + Paweł

Bardzo fajna profesjonalna obsługa. Szybko otrzymaliśmy zdjęcia ze ślubu jak i później z sesji. Jak najbardziej POLECAMY 🙂


Martyna + Grzegorz

Ślicznie dziękujemy za genialne zdjęcia! Nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszego profesjonalisty na TEN dzień, najważniejszy w naszym życiu! Eryku, dziękujemy za mega dyskrecję, w ogóle nie było Cię widać w trakcie ceremonii jak i na weselu, a każda chwila została bezbłędnie uchwycona. Jak to możliwe?
Potrafisz wyciągnąć esencję z każdego momentu i dopasować ją do naszych charakterów, nastroju i emocji! My jak i nasi goście jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i całego efektu! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za profesjonalizm, dyskrecję i przepięknie uchwycone najważniejsze momenty w tym najważniejszym dla nas Dniu.
Na pewno będziemy Cię godnie polecać!
DZIĘKUJEMY!


Agnieszka + Michał

Współpraca z Panem Erykiem to sama przyjemność. Profesjonalne podejście do pracy, a co najważniejsze – do klienta. Zdjęcia wykonane naprawdę świetnie. Jesteśmy pewni, że następnym razem, gdy będziemy potrzebować fotografa na pewno skorzystamy z usług pana Pajączkowskiego.
Agnieszka i Michał


Paula + Kuba

Chcielibyśmy polecić Eryka Pajączkowskiego jako fotografa ślubnego wszystkim niezdecydowanym parom. Eryk to fotograf z pasją i dobrym okiem do robienia ciekawych ujęć. Zdjęcia są oryginalne i stanowią świetną relację/pamiątkę z uroczystości. Fotograf realizuje swoją wizję artystyczną, jednak jest bardzo elastyczny we współpracy i otwarty na propozycje. Już po miesiącu otrzymaliśmy gotowe zdjęcia, a forma ich prezentacji zachwyciła nie tylko nas, ale także całą rodzinę i znajomych. Można spokojnie zaufać Erykowi i skupić się na tym, co w tym dniu jest najważniejsze, nie martwiąc się o zdjęcia, gdyż oddajemy tę sprawę w ręce profesjonalisty. Dziękujemy za super zdjęcia!!!
Pozdrawiamy, Paula & Kuba     zobacz reportaż


Bernadeta + Marcin

Od początku nasza współpraca z Panem Erykiem układała się znakomicie. Profesjonalizm, komunikatywność i wysoka kultura osobista to tylko niektóre z cech, które przekonały nas do – jak się okazało – doskonałego wyboru. Na każdym kroku mogliśmy również liczyć na wsparcie i rzeczowe porady.
Zdjęcia weselne wyszły dokładnie tak, jak oczekiwaliśmy, wszystko zgodnie z ustaleniami i bez najmniejszych problemów. Zdjęcia prezentują się znakomicie, widać w nich „rękę” i „jakość” fotografa.
Z czystym sumieniem polecamy studio Oto-Foto i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług studia.


Beata + Grzegorz

Pełna dyskrecja, innowacja, profesjonalizm, wyczucie chwili. Istny snajper. Wprowadza spokój. To tylko namiastka, co można napisać. Po prostu: „Przeżyj to sam” 🙂


Kasia + Łukasz

Witamy. Na wstępie chcieliśmy podziękować Ci przede wszystkim za wspaniałą współpracę, za ogromne serce, które włożyłeś w swoją pracę, jak również dziękujemy za wspaniałą przygodę z fotografią. Nie miałeś z nami łatwego zadania, bo choć uwielbiam fotografię to nie lubię siebie na niej 🙂
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wytrwałość, dobre słowo, a rownież za dobre rady.
Myślałam: hmm, praca z profesjonalistą będzie dla mnie dużym wyzwaniem, będę czuła się skrępowana, jak nie ja…, ale obawy moje okazały sie błędne, gdyż zarówno na ślubie jak również na weselu stałeś się niewidzialnym. Zdjęcia można napisać „robione z ukrycia” bez sztucznych min i skrępowania pokazują piękno każdego gościa, nie są pozowane tylko naturalne ukazujące relacje międzyludzkie – uczucia, chwilę oraz zabawę. Zdjęcia sa żywe, ciekawe oraz artystycznie wykonane, a co najważniejsze prawdziwe. Widac, że obserwowałeś każdego skupiając się na swojej pracy, można pozazdrościć lekkiej ręki, pomysłów oraz wyczucia zarówno na ślubie, weselu jak i w plenerze, który mimo zmiennej pogody wyszedł świetnie. Dziękujemy za piękny fotograficzny przekaz tego wyjątkowego dnia oraz niesamowitą pamiątkę do której nie raz będziemy miło zaglądali.
Możemy każdemu szczerze polecić Cię jako wspaniałego fotografa a przy tym bardzo miłego i otwartego człowieka.


Kasia + Michał

Bardzo polecamy współpracę z Erykiem – jest prawdziwym profesjonalistą! W dniu naszego ślubu był niezauważalny, czego efektem są piękne i bardzo naturalne fotografie. Jeśli chodzi o wybór miejsc do pleneru to zaufaliśmy mu w 100% – czego nie żałujemy. Zdjęcia pozostaną dla nas i dla naszych bliskich przepiękną pamiątką.
Fotograf godny polecenia!
Kasia i MichałAnia + Rafał

Sesja ślubna i plener – bardzo miła i efektywna współpraca. Super kontakt i profesjonalizm! Jak najbardziej polecamy razem z mężem 🙂
Karolina + Bartosz

Zdjęcia piękne. Dziękujemy Ci Eryku za wszystko. Za cudowna atmosferę, klimat, to że w tych zdjęciach pokazałeś nas tak jak sobie wyobrażaliśmy. Polecam gorąco innym, bo naprawdę lepszego fotografa w tym ważnym dniu nie mogłam sobie wymarzyć.

Żaneta + Łukasz

Eryku, dziękujemy bardzo za piękne zdjęcia w tym najważniejszym dniu dla nas. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów Twojej pracy. Polecamy wraz z mężem w 100% Twój profesjonalizm, wyczucie chwili i współpracę.
Pozdrawiamy Żaneta i Łukasz 🙂
Kamila + Patrick

Polecam wszystkim! Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, przepiękne zdjęcia oraz super podejście. Pełen profesjonalizm! 😉
Patrycja + Łukasz

Polecam bardzo dobry kontakt i miła współpraca. 🙂 Fotograf pełen pomysłów, efekty pracy to piękna pamiątka na lata. Dużo swobody i naturalności 😊
Kinga + Darek

Szczerze polecamy współpracę z Erykiem <3 Sympatyczna, skromna osoba, z głową pełną pomysłów i wspaniałym warsztatem – dosłownie z „niczego” potrafi stworzyć małe dzieła sztuki 🙂 Polecamy każdemu, kto chce w profesjonalny sposób uwiecznić wyjątkowe chwile swojego życia. Dziękujemy <3”Karolina + Adam

Gorąco polecamy współpracę z Erykiem. Świetny fotograf. Dyskretnie uchwycił najważniejsze momenty wesela na przepięknych zdjęciach. Bardzo sympatyczny, a jednocześnie profesjonalny w swojej pracy.
Klaudia + Michał

Najpiękniejsze zdjęcia! Bardzo dziękujemy. Naszym skromnym zdaniem – najlepszy fotograf! Zdjęcia piękne, album również. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim! 🙂
Pozdrawiam razem z mężem i jestem pewna, że jeśli będziemy potrzebowali fotografa to zgłosimy się do Pana Eryka 🙂
Kasia + Michał

Polecamy Pana Eryka z całego serca. Zdjęcia wyszły przepięknie, a co było dla Nas najważniejsze także naturalnie. Podczas uroczystości był prawie niewidoczny, a uchwycił praktycznie wszystko, magia 🙂 Profesjonalizm w każdym calu. Pozdrawiamy Kasia i Michał 🙂Ania +Łukasz

Profesjonalista w każdym calu. Sesja ślubna w studio to czysta przyjemność. Polecam!!